П`ятниця, 2018-10-19, 19:59
Навігація

Статистика
Ви помітили помилку в тексті?
Виділіть текст з помилкою
та натисніть кнопку
Наша група

Свята
Св'ята УкрвЇни

Наш банер
Маріупольський машинобудівний коледж


Циклова комісія з економіки та підприємництва 

Циклова комісія з економіки та підприємництва ММК ДВНЗ "ПДТУ"  забезпечує якість підготовки молодших спеціалістів відповідно до стандартів вищої освіти за галуззю знань 0305 – "Економіка і підприємництво" по спеціальностям: 5.03050401 "Економіка підприємства", 5.03050901 „Бухгалтерський облік” та 5.03050201 "Інформаційна діяльність підприємства", проводить серед студентів виховну, навчальну та методичну роботу.

Якість навчально-виховного процесу навчального закладу, його результати певною мірою залежать від викладачів, їх теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. Всі викладачі циклової комісії з економіки та підприємництва мають базову вищу освіту, достатній виробничий та педагогічний досвід роботи.        

Ринкові умови господарювання обумовлюють необхідність підготовки спеціалістів, здатних до сприйняття змін життя, до прагнення поповнювати знання, удосконалювати вміння та навички. Це вимагає впровадження сучасних форм і методів навчання, вдосконалення навчального процесу і діяльності викладачів циклової комісії. Діюча в коледжі система підвищення кваліфікації дозволяє всім викладачам своєчасно проходити навчання за тією чи іншою формою, а також проходити стажування на кафедрах ДВНЗ "ПДТУ", чи на передових підприємствах міста Маріуполя.

 Головною метою діяльності циклової комісії з економіки та підприємництва  є підготовка висококваліфікованих працівників, знання, навички та вміння яких будуть відповідати вимогам стандартів вищої освіти та широкому спектру вакансій ринку праці: від рядових фахівців до керівників фінансово-економічних служб і підприємства в цілому.

 Знання та навички в галузі створення і активного використання нашими випускниками сучасних інформаційних систем і технологій підприємств є ключовою конкурентною перевагою на сьогоднішньому ринку праці, забезпечуючи їх постійну затребуваність роботодавцями і стійкий кар'єрний ріст протягом усієї професійної діяльності.         

У складі циклової комісії з економіки та підприємництва працють  викладачі: 

Крохмальова Олена Вадимівна 

 

 

Кваліфікаційна категорія - викладач вищої категорії. В 2001 році закінчила Приазовський державний технічний університет з напряму "Фінанси і кредит" і отримала кваліфікацію "Спеціаліст з економіки і підприємництва". З 01.11.2005 р. по 31.10.2009 р. вона навчалася у аспірантурі ПДТУ по спеціальності 08.06.01 "Економіка та управління підприємствами". Зараз отримує посаду завідувача денним відділенням коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Колобродова Інна Владиленівна

Кваліфікаційна категорія - викладач вищої категорії. 

Педагогічне звання - викладач - методист. 

У 1989 році закінчила фізико - математичний факультет Таганрозьського державного педагогічного інституту. 

Отримала кваліфікацію "Вчитель математики та фізики".

 

 

 

 

 

 

Півень Ольга Анатоліївна

 

Викладач вищої категорії. У 1999 році закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут, де отримала спеціалізацію "Педагогіка і методика середньлї освіти", вчитель. У 2008 році закінчила Донецький державний університет управління, де отримала спеціалізацію "Менеджмент організацій", менеджер - економіст. Зараз отримає посаду заступника директора коледжу з виховної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

Лукницька Тетяна Олексіївна

 

Кваліфікаційна категорія - викладач першої категорії. 

У 2004 році закінчила Приазовський державний технічний університет з напряму підготовки "Економіка підприємства". 

Отримала спеціалізацію "Спеціаліст економіки і підприємництва".

 

 

 

 

 

 

Гармаш Тетяна Володимирівна

 

Кваліфікаційна категорія - викладач першої категорії.

У 2003 році закінчила Приазовський державний технічний університет з напряму "Менеджмент організацій" і отримала спеціалізацію "Спеціаліст з менеджменту".

 

 

 

Всі викладачі мають базову освіту, достатній виробничий і педагогічний досвід роботи, постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня - не рідше одного разу на п'ять років проходять навчання за тією чи іншою формою, стажування на кафедрах вищих навчальних закладів чи на передових підприємствах регіону. Займаються творчою та науково - дослідницькою діяльністю - беруть участь у нарадах, семінарах, науково - практичних конференціях, мають власні методичні розробки та публікації. застосовують на заняттях активні форми та методи навчання.

 

Яка зараз пара...

Учбовий рік: 2018/2019
П`ятниця, 2018-10-19, 19:59

Зараз йде 8 пара

Експрес новини

Моя анкета
Добрий день, Гость,

E-mail:
Пароль:

Сайт МОНУ
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Укрїни

Експрес-опитування
Оцініть наш сайт?
Всего ответов: 264

Зараз на сайті

Дзвінки

счетчик посещений
Посиделки conhoida.at.ua - всё лучшее здесь Сайт Лапочук Н.А.. Форум Профобразование Методобъединение преподавателей ФВ Профессиональное сообщество педагогов Методисты.ру
Copyright by MMK PGTU © 2009-2018 | Angelika Gorobey