Неділя, 2019-04-21, 16:49
Навігація

Статистика
Ви помітили помилку в тексті?
Виділіть текст з помилкою
та натисніть кнопку
Наша група

Свята
Св'ята УкрвЇни

Наш банер
Маріупольський машинобудівний коледж


Практика студентів вищих навчальних закладів є складовою частиною підготовки фахівців, основна мета якої - якість практичної підготовки випускника освітньо - кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст".


Філіппова О.В. - інспектор з працевлаштування

Практика студентів Маріупольського машинобудівного коледжу державного вищого навчального закладу "Приазовський державний технічний університет" проводиться як в мастрескіх і лабораторіях коледжу, так і на містоутворюючих підприємствах міста, таких як група підприємств концерну "Азовмаш", ПАТ "ММК ім. Ілліча", ВАТ "МК" Азовсталь "", ТОВ "СРЗ", ТОВ "Магма", Маріупольський філіал ПАТ КБ "Приватбанк", ДП "Маріупольські магістральні електричні мережі" та ін., згідно з укладеними договорами.
Робота по підбору і розподілу місць проходження практики для студентів коледжу проводиться в тісному контакті з відділами підготовки кадрів підприємств. Студенти направляються на ті місця, куди згодом підуть на роботу, тобто студент під час проходження виробничої практики на підприємстві має можливість не тільки зібрати необхідний матеріал для виконання курсових і дипломних робіт, а й адаптуватися на конкретній ділянці, отримати спеціальні уміння та навички роботи, які характерні для даного підприємства або виробництва, познайомитися з майбутнім колективом.
Хочеться відзначити організацію практики на різних підприємствах, де в конкретному підрозділі приділяється достатньо уваги проходженню практики студентами. Практика на підприємствах групи "Азовмаш" починається з відділу підготовки кадрів, де цим питанням займається заступник відділу кадрів Макарова Л.А., яка завжди підкаже в якому підрозділі в конкретний період часу краще організувати проходження практики, швидко оформітдокументи на проходження студентами вступного інструктажу та отримання пропусків. Традиційно добре організована практика в цеху № 120 (керівник практики Ужогова О.Н., начальник технологічного відділу), в цеху № 433 (керівник практики Віндокурова М.М.), зварювальної лабораторії (керівник практики Воробйов В.В.).
На ПАТ "ММК ім. Ілліча" в навчально - виробничому комбінаті питаннями організації практики студентів займається Грицай Н.А. Краще, ніж в інших підрозділах, практика організована в службі технічного контролю управління головного механіка (керівник практики Ганенко О.М., заступник начальника служби СТК), в HVW - 1 (керівник практики старший майстер ремонтної служби), в ОАСУП підприємства (керівник практики Залівгал А.А., інженер - програміст), ЛПЦ - 1700 (керівник практики старший економіст планово - економічного відділу) і ін. підрозділах.
Для студентів спеціальності "Економіка підприємства" та "Бухгалтерський облік" дуже добре організована практика на ДП "Маріупольські магістральні електричні мережі", де організацією і проведенням практики займається начальник відділу кадрів Дзюба О.М.
всі студенти коледжу за час навчання отримують робітничу професію за спорідненою спеціальністю, що дає велику перевагу при працевлаштуванні на підприємства не тільки міста, а й інших регіонів. Так, випускник спеціальності "Зварювальне виробництво", пройшовши практику на робочих місцях різних підприємств і отримавши необхідні рекомендації підприємства, виконавши дипломну або творчу роботу, допускається до виконання пробної кваліфікаційної роботи і захист робітничої кваліфікації за професією електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах (дівчата - контролер зварювальних робіт). Разом з дипломом молодшого спеціаліста випускники отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка, виконаного за допомогою фото комп'ютерних технологій в інституті "Прикладних інформаційних технологій".
Маріупольський машинобудівний коледж в 2009 і 2010 роках виграв конкурсний відбір Донецького обласного центру зайнятості на підготовку незайнятого населення за кількома професіями. У 2011 році навчальний заклад також взяло участь в конкурсному відборі по 6 професіями.
Таким чином, навчальний заклад, з огляду на високу конкуренцію на ринку праці в даний час, допомагає своїм випускникам знайти собі роботу, яка буде відповідати їх професійних знань і бажанням.

 

 
 
Яка зараз пара...
Учбовий рік: 2018/2019
Неділя, 2019-04-21, 16:49

Сьогодні вихідний,
відпочивай студенте!

Експрес новини

Моя анкета
Добрий день, Гость,

E-mail:
Пароль:

Корисні посилання

http://mon.gov.ua/

http://osvita.ua/

освітній портал Педагогічна преса


Експрес-опитування
Оцініть наш сайт?
Всего ответов: 269

Зараз на сайті

Дзвінки

счетчик посещений
Copyright by MMK PGTU © 2009-2019 | Angelika Gorobey