Неділя, 2019-04-21, 16:38
Навігація

Статистика
Ви помітили помилку в тексті?
Виділіть текст з помилкою
та натисніть кнопку
Наша група

Свята
Св'ята УкрвЇни

Наш банер
Маріупольський машинобудівний коледж


Школа адаптації «Відродження»

Кєрівник школи - Філіпова Ольга Віліївна

 

"Якщо ти хочеш зміну в майбутньому - стань цією зміною в сьогоденні." М. Ганді

Наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, сексуальні дошлюбні відносини, безпечна поведінка - найгостріші проблеми серед підлітків. Дані, що підтверджують це, ми знаходимо в офіційних державних документах, наукових дослідженнях, засобах масової інформації. Фахівці стверджують, що на початку III тисячоліття людство знаходиться на межі виживання: всі ми існуємо в зоні ризику, яка сформована під впливом складних соціально-економічних і суспільно-політичних реалій.

Дані проблеми необхідно вирішувати комплексно і цілісно, ​​силами всього людства, звертаючи особливу увагу не тільки на фізичне здоров'я підлітка, але, в першу чергу, дбати про його психічному і духовному здоров'ї.

В таких умовах зростає значення профілактичної роботи серед підлітків, коли відбувається активне формування особистості, її ціннісних орієнтацій, на підставі яких молода людина буде будувати своє життя.

Завдання суспільства - створити здорове середовище для кожної людини, виховати покоління, здатне відстоювати гуманні відносини між людьми. Саме тому намагаємося відповісти на гострі питання: як допомогти молодій людині вибрати кращий спосіб поведінки в конкретній життєвій ситуації, як зробити правильний вибір на своєму життєвому шляху, концентруємо увагу на важливості мати необхідні знання, віру і добру волю.

мета програми

Програма зачіпає теми, що хвилюють кожного підлітка, кожної молодої людини (дружба, закоханість, кохання, дошлюбні стосунки, безпечна поведінка, етика відносин, проблеми сім'ї та шлюбу і т. Д.), І розрахована на роботу зі старшими підлітками, а саме:

• інформування підлітків про шляхи поширення ВІЛ-інфекції;

• запобігання захворюванню на СНІД;

• профілактика різних видів залежності, небезпечних для здоров'я і життя людини;

• інформування підлітків про негативний вплив на здоров'я людини алкоголю, наркотичних і хімічних речовин;

• інформування про негативні наслідки сексуальних дошлюбних стосунків;

• виховання в підлітків особистої відповідальності за свої вчинки;

• надання соціально-психологічної допомоги представникам «групи ризику» і підтримка хворих на СНІД.

Інтерактивна методика програми впливає на підвищення ефективності сприйняття і аналізу матеріалу. Участь в дискусіях, іграх, діалогах допомагає студентам зробити правильний вибір. Кожне заняття супроводжується показом відеофільму або відеосюжету з даної тематики з подальшим аналізом, зворотним зв'язком через анонімне анкетування та обговорення інформації.

Школа працює вже не перший рік. Результати роботи школи видно. Студенти стають зовсім іншими людьми: більш серйозно підходять до навчання, більш відповідальні при прийнятті рішень, намагаються працювати над собою і змінитися на краще. Проблеми, з якими стикається педагогічний колектив нашого коледжу, знайомі всім педагогам. Мета роботи будь-якого педагога - виховання гідного громадянина. Тому було прийнято рішення - поділитися таким цінним досвідом з колегами з інших ВНЗ 1-2 рівня акредитації.

У квітні 2011 року було проведено методичне об'єднання для заступників директорів коледжів, училищ, ліцеїв з виховної роботи міста Маріуполя. Шановні гості з цікавістю взяли участь в одному з занять школи.

Проблеми, які розглядалися на занятті, не залишили нікого байдужим. Аудиторія слухала оратора затамувавши подих. Обговорювані питання торкнулися потаємні струни в кожній душі, змусили задуматися багато про що.

Хочеться відзначити, що на занятті проводилися тести і незвичайні експерименти. Тобто теорія нерозривно пов'язана з практикою. Студенти із задоволенням брали участь в експериментах.

Яка зараз пара...
Учбовий рік: 2018/2019
Неділя, 2019-04-21, 16:38

Сьогодні вихідний,
відпочивай студенте!

Експрес новини

Моя анкета
Добрий день, Гость,

E-mail:
Пароль:

Корисні посилання

http://mon.gov.ua/

http://osvita.ua/

освітній портал Педагогічна преса


Експрес-опитування
Оцініть наш сайт?
Всего ответов: 269

Зараз на сайті

Дзвінки

счетчик посещений
Copyright by MMK PGTU © 2009-2019 | Angelika Gorobey