Неділя, 2019-04-21, 16:25
Навігація

Статистика
Ви помітили помилку в тексті?
Виділіть текст з помилкою
та натисніть кнопку
Наша група

Свята
Св'ята УкрвЇни

Наш банер
Маріупольський машинобудівний коледж


Символіка

Герб ММК є комплексним зображення цифрових, буквених і художніх елементів.

Герб виконаний у вигляді щита темно-зеленого кольору, який згідно геральдичним законам символізує «надію, достаток і свободу». На задньому фоні хрест-навхрест розташовані зображення штангенциркуля і зварювального пальника, які уособлюють основні напрямки роботи навчального закладу з моменту його утворення. Вінчає щит корона, виконана у вигляді шестерні.

Вгорі корони йдуть літери:

М - Маріупольський,

М - машинобудівний,

К - коледж.

Трохи нижче розташовані цифри 1969 - рік заснування навчального закладу.

У центрі щита можна побачити зображення рахунок, маски зварювальника, обчислювального пристрою і шарикопідшипників. Ці зображення є напрями навчання в коледжі: рахунки - «Економіка підприємства» і «Бухгалтерський облік»; маска зварника - «Зварювальне виробництво»; обчислювальний пристрій - «Розробка програмного забезпечення» та «Інформаційна діяльність підприємства»; шарикопідшипники - «Технічне обслуговування та ремонт обладнання підприємств машинобудування» і «Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях».

Герб перетинає стрічка золотисто - коричневого кольору, уздовж якої йде вислів давньоримського філософа, поета і державного діяча Луція Ганні Сенекіна латинською мовою: «Per aspera ad astra» - «Через терни - до зірок», яке стало девізом коледжу.

У нижній частині щита написано назву міста, в якому розташований навчальний заклад - «Маріуполь».


 

Герб - емблема, відмітний знак, який передається у спадок, на якому зображуються предмети, що символізують власника герба. Ось таке визначення дає нам Вікіпедія. Наведено воно не просто так, а тому, що у нас в коледжі є багато традицій і починань, які передаються від одного покоління студентів іншому. Йдеться про англійському клубі. Нашому клубу виповнюється п'ять років. Звичайно, може бути, це і не так багато, але й не так мало !!! Щороку все більше студентів стають членами клубу. Вони знайомляться з тим, що було до них, захоплюються, творять, розкривають свої таланти, про які часом і не підозрювали, беруть участь у багатьох клубних заходах, створюють свої, нарешті. Ось так і народилася ідея герба клубу.

Герб виконаний у вигляді щита, який розділений на чотири сектори блакитного, сірого, білого і синього кольорів. Згідно з геральдикою, (науки, що вивчає герби) вони позначають наступне: синій і блакитний символізують великодушність, чесність, вірність і бездоганність; сірий і білий символізують благородство, відвертість, чистоту, правдивість. Саме цими словами і можна охарактеризувати всю діяльність клубу.

У центрі щита розташовуються дві букви англійського алфавіту «Е» і «С», які є першими буквами назви «English Club». У верхній частині герба розташовані букви «MMC PSTU», які виконані готичним шрифтом і є абревіатурою назви коледжу. У верхньому лівому кутку можна побачити державний прапор Великобританії. Під штандартом розташоване стилізоване зображення круглого столу, коли члени клубу проводять свої зібрання, вони представляють себе лицарями короля Артура. У верхньому правому куті на синьому тлі знаходиться зображення шапочки магістра і свитка, що означає, що члени клубу проводять різного роду дослідження і прагнуть до нових знань.

У нижньому лівому куті розташований портрет Вільяма Шекспіра - світового символу англійської літератури. У нижньому правому куті можна побачити королівську корону, яка говорить про політичний устрій країни, а так само «візитну картку країни» - двоповерховий автобус, без якого неможливо уявити собі Сполучене королівство Великої Британії та Північної Ірландії.

У самому низу розташовуються цифри «2009», які відносяться до року створення клубу. Девізом нашого клубу є латинський вислів: «Non progredi est regredi. - Не йти вперед означає йти назад. »Так ми і намагаємося працювати.

Яка зараз пара...
Учбовий рік: 2018/2019
Неділя, 2019-04-21, 16:25

Сьогодні вихідний,
відпочивай студенте!

Експрес новини

Моя анкета
Добрий день, Гость,

E-mail:
Пароль:

Корисні посилання

http://mon.gov.ua/

http://osvita.ua/

освітній портал Педагогічна преса


Експрес-опитування
Оцініть наш сайт?
Всего ответов: 269

Зараз на сайті

Дзвінки

счетчик посещений
Copyright by MMK PGTU © 2009-2019 | Angelika Gorobey