Середа, 2018-02-21, 14:46
Навігація

Статистика
Ви помітили помилку в тексті?
Виділіть текст з помилкою
та натисніть кнопку
Наша група

Свята
Св'ята УкрвЇни

Наш банер
Маріупольський машинобудівний коледж


Главная » 2014 » Жовтень » 10 » Знаменитости среди нас.
17:12
Знаменитости среди нас.

Лауреат конкурсу "Маріуполець року - 2014"

 Лапочук Наталя Олексіївна працює в Маріупольському машинобудівному коледжу Приазовського державного технічного університету з 1 вересня 1997 року по дійсний час на посаді керівника і викладача фізичного виховання. З 2008 року виконує обов’язки голови міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання м. Маріуполя.

 У своїй практичній діяльності педагог ефективно використовує сучасні методи, способи, форми навчання і виховання студентів. Постійно займається підвищенням своєї педагогічної майстерності і професійним удосконалюванням. Викладач працює у напрямку впровадження в навчальний процес різних методів спортивного навчання. З метою досягнення високих якісних показників фізичної підготовки студентів впроваджує новітні методики організації та проведення занять, які спрямовані на покращення фізичного стану студентів і зміцнення здоров’я. У своїй педагогічній роботі приділяє велику увагу фізкультурно-оздоровчій і фізкультурно-масовій роботі із студентами - сиротами. Постійно проводить заняття у спортивних секціях.

 Наталя Олексіївна постійно залучає студентів до спортивного життя міста та області. Збірні команди коледжу щорічно приймають активну участь у міської та обласної спартакіаді серед ВНЗ I-II рівнів акредитації. Найбільш значні спортивні досягнення 2011 - 2014 н.р., як свідчать відповідні дипломи, в міській Спартакіаді – перші, другі та треті місця з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, шашок та міні-футбола серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 Також, збірна команда з міні-футболу, яку підготувала Лапочук Н.О., неодноразово була призером обласних змаганнях, а у квітні 2013р. стала чемпіоном Донецької області серед ВНЗ 1-2 р.а.

 З 2008 року Наталю Олексіївну обласне управління з фізичної культури та спорту призначає відповідальною за організацію та проведення обласних змагань з міні-футболу та шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а., за що отримує подяки від начальника Донецького обласного управління ФВ і С МОН України Дубревської Тетяни Миколаївни.

 Лапочук Н.О. бере активну участь у роботі міських та обласних методичних об’єднаннях, у 2008 році була обрана головою міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. За цей період зробила чималий внесок в здобутті успішних виступів збірних команд з різних видів спорту ВУЗ І-ІІ р.а. м. Маріуполя в Спартакіадах Донецької області, за підсумками яких в загальному заліку маріупольці зайняли ІІ – ІІІ місце. Наталя Олексіївна зарекомендувала себе як досвідчений педагог, завжди оказує методичну підтримку молодим викладачам з фізичного виховання. Ще, Наталя Олексіївна є рецензентом посібників, програм, творчих та дослідницьких робіт викладачів коледжів та технікумів міста.

 З 2010 року входить до складу Інтернет - спільноти викладачів та майстрів професійно-технічної освіти "Профосвіта" та є експертом конкурсу «Моя педагогічна філософія і конкурсу Сайтів СПО і НПО.

У 2013-2014 навчальному році наказом Міністерства освіти і науки України, увійшла до складу комісії для акредитації спеціальності "Фізичне виховання" у Запорізькому економіко-правному коледжі.

 Кожен навчальний рік, Лапочук Н.О., як керівник, готує студентів до участі у конференціях, а саме: регіональна студентська науково-технічна конференція ПДТУ «Наука перші кроки», міжвузівська регіональна студентська науково-практична конференція з фізичного виховання. Як викладач приймає участь у конференціях міського, регіонального, обласного та міжнародного рівня. У минулому році вперше виступила організатором та керівником першої міжвузівської регіональної студентської науково-практична конференція з фізичного виховання.

 Викладач активно розповсюджує свій досвід через мережу Internet. Наталя Олексіївна створила власні Сайти (http://lapochuk.at.ua/ - методоб’єднання викладачів фізвиховання, http://lapochuk.ucoz.ua/ - фізичне виховання), де розміщує необхідні документи з фізичного виховання, як для викладачів, так і  студентів. Також має публікації: у міській пресі, де розповсюджує інформацію про спортивні досягнення всіх ВНЗ І-ІІ р.а. м. Маріуполя, у журналі «Відкритий урок» та в мережі Інтернету.

 За особистий внесок у фізичне виховання студентів Лапочук Н.О. неодноразово була нагороджена грамотами, подяками керівництва коледжу, університету, міської та обласної адміністрації.

 Лапочук Н.О. має заслужений авторитет у педагогічному колективі. Студенти люблять і поважають її як педагога й особистість.

 

 

Категория: Наша гордость | Просмотров: 449 | Добавил: angora | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яка зараз пара...
Учбовий рік: 2017/2018
Середа, 2018-02-21, 14:46

Зараз йде 5 пара

Експрес новини

Моя анкета
Добрий день, Гость,

E-mail:
Пароль:

Сайт МОНУ
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Укрїни

Експрес-опитування
Оцініть наш сайт?
Всего ответов: 258

Зараз на сайті

Дзвінки

счетчик посещений
Посиделки conhoida.at.ua - всё лучшее здесь Сайт Лапочук Н.А.. Форум Профобразование Методобъединение преподавателей ФВ Профессиональное сообщество педагогов Методисты.ру
Copyright by MMK PGTU © 2009-2018 | Angelika Gorobey